Registruotis

true

Jeigu nerandate Jums tinkamos datos arba turite savo grupę, kreiptis: +370 616 21788 arba registracija@endurolithuania.com

Labai svarbu!

Pamokos paslauga teikiama asmenims nuo 14 m. Pasiimti su savimi tvirto audinio kelnes. Trasos teritorijoje vairuotojo teisės nėra būtinos. Paslaugas atliekame visus metus bet kokiomis oro sąlygomis. Pramogos gavėjas privalo palikti 30-50 Eur užstatą (priklauso nuo motociklo), kuris yra grąžinamas jeigu nebuvo padaryta technikai žala. Tai aktyvi pramoga, todėl turintys fizinių negalių, negali dalyvauti. Ekstremalios pramogos metu galima rizika sveikatai, sužalojimai, todėl saugokite save ir kitus. Dalyvis privalo turėti su savimi asmens dokumentą.

Turų paslauga teikiama asmenims nuo 16 m. visus metus bet kokiomis oro sąlygomis. Turo maršrutas, data bei laikas tvirtinamas individualiai, tik susiformavus pilnai grupei. Turo dalyvis privalo palikti 50-100 Eur užstatą, kuris yra grąžinamas, jeigu nebuvo padaryta žala technikai. Tai aktyvi pramoga, todėl turintys fizinių negalių, negali dalyvauti. Turo metu galima rizika sveikatai, sužalojimai, todėl saugokite save ir kitus.