Papildoma informacija

 • 2022-05-14

  KTM Adventure ekspedicija 2022 po Žemaitiją

  KTM ADVENTURE EKSPEDICIJA 2022 – tai specialiai KTM savininkams subalansuota, tačiau visų motociklų markių „vadeliotojams“ skirta nuotykinė ekspedicija, kurios metu per dvi dienas pažinsime pačius įdomiausius Žemaitijos krašto kelius ir takelius.

  • 9:00
  Registruotis

KTM ADVENTURE ekspedicija

KTM ADVENTURE EKSPEDICIJA 2022 – tai specialiai KTM savininkams subalansuota, tačiau visų motociklų markių „vadeliotojams“ skirta nuotykinė ekspedicija, kurios metu per dvi dienas pažinsime pačius įdomiausius Žemaitijos krašto kelius ir takelius.

Maršrute pasitaikys įvairaus grunto atkarpų, tačiau neįveikiamų ruožų nebus. Suskirstyti dalyviai į tris klases galės išbandyti savo gebėjimus bei motociklo pravažumo galimybes ir tuo pat metu pasimėgaujant išskirtiniais Žemaitijos gamtos vaizdais.

Tačiau daug laiko poilsiui nebus – 140-160 km atstumas įpareigos sutilpti į dieną, kurią vainikuos tarpinis finišas sodyboje. Pirtis, nacionalinė virtuvė, vakaro pokalbiai apie motociklus, o sekmadienį ryte – pusryčiai ir vėl į trasą! Finišas yra ten, kur buvo ir startas. Greitesnis tempas ir iki 17 val. visi kartu jau nulipsime nuo savo ekspedicijos žirgų.
 

Ekspedicijos data: gegužės 14-15 d. 
Startas/finišas: miesto aikštė, Raseiniai
Trukmė: 2 dienos
Atstumas: per abi dienas iki 320 km.
Nakvynė:  viešbutis Linelis (ant Platelių ež.kranto)
Klasės: Adventure, Soft enduro, Hard enduro
Maršrutas: miško keliai, kvartalinės, neišvengsime žvyrkelių. Hard klasei pasunkintas variantas
Dalyviai: turintys bent jau vidutinius vairavimo įgūdžius enduro/adventure motociklu
Dalyvių skaičius ribotas: max 70. Privaloma išankstinė registracija!
Kaina: 219 Eur  (bazinis), 249 Eur (VIP paketas)
Įskaičiuota: įsimintinas 2 dienų maršrutas, asistentas su serviso automobiliu, minimalus servisas esant gedimui, pilnas maitinimas (pusryčiai, dveji pietūs, iškilminga žemaitiška vakarienė), skysčiai kelionei, siurprizai, nakvynė viešbutyje, SPA, parkingas tiek automobiliui (starto vietoje), tiek motociklui (nakvynės vietoje).
VIP paketas: aukštos kokybės ekspedicijos marškinėliai, motociklo techninė apžiūra nakvynės vietoje, motociklo priežiūros priemonių rinkinukas.

Neįskaičiuota: kuras, stiprūs gėrimai

Kita: Navigacija nedidelėse grupėse pagal pateiktą kelionės maršrutą (ne mažiau kaip 2 motociklai grupėje, grupes suburti bus galima starto vietoje).

Mūsų partneris

  Važiuodami motociklu nebūtinai turite prarasti ryšį su išoriniu pasauliu. Cardo kompanija motociklininkams siūlų plačią gamą komunikacijos įrangos, padėsiančios akimirksniu susisiekti su kitu motociklininku. Cardo gaminiai Bluetooth ryšiu taip pat susiejami su mobiliaisiais telefonais, navigacinėmis sistemomis ar muzikos grotuvais. Cardo – tai geriausias motociklininkų draugas kelyje.

 

KLIM kuria techniškai tobuliausius drabužius motociklų pasaulyje. Tik supratę esminius įnoringiausių klientų poreikius mes galime pasitelkti pagrindinius savo gabumus – nesiliaujantį inovatyvumą ir technines žinias – ir sukurti bekompromise kokybe besididžiuojančius produktus. KLIM nuolatos ragina savo klientus išplėsti savo komforto zoną iki beribių horizontų, kur važiavimo sąlygos paprastai būtų nepakeliamos. Galite pasitikėti KLIM – tai geriausių motociklinių aprangų gamintojas pasaulyje!

Ekspedicijai mes siūlome išsinuomoti ENDURO motociklus!

ENDURO LITHUANIA kartu su KTM atstovu Lietuvoje, didžiausia motodetalių ir ekipiruotės parduotuve MOTOSHOP siūlo populiariausius KTM 690 Enduro R modelius.

Šiuo metu mes siūlome populiariausius KTM modelius:

 • KTM 690 Enduro R 2019 metų – 240 eur/2 dienoms

 

 

 

 

 

 

 

* – Už kiekvieną motociklą paliekamas užstatas po 100 eur. Pasirašoma įrangos perdavimo sutartis

Rekomendacijos enduro ekspedicijos dalyviui:

 1. Sintetiniai, puikiai prakaitą išgarinantys, vidiniai rūbai.
 2. Sintetinis plonas flysas, džemperis arba liemenė
 3. Ilgos storos kojinės arba kelios plonos (idealu keli komplektai)
 4. Esant lietingai dienai vandeniui atsparus apsiaustas
 5. Kuprinė, atspari vandeniui
 6. Vanduo
 7. Šokoladas, riešutai, obuolys arba batonėlis

Esant poreikiui ekipiruotės komplektą galite išsinuomoti pas mus:

 1. Krosinis šalmas
 2. Krosiniai akiniai
 3. Pošalmis
 4. Motobatai
 5. Kelio apsaugos
 6. Krosinė kūno apsauga
 7. Alkūnių apsaugos
 8. Striukė
 9. Pirštinės

Neįtraukta: enduro kelnės (tinka tvirto audinio kelnės)

Kaina: 20 eur/dienai

KLIM kuria techniškai tobuliausius drabužius motociklų pasaulyje. Tik supratę esminius įnoringiausių klientų poreikius mes galime pasitelkti pagrindinius savo gabumus – nesiliaujantį inovatyvumą ir technines žinias – ir sukurti bekompromise kokybe besididžiuojančius produktus. KLIM nuolatos ragina savo klientus išplėsti savo komforto zoną iki beribių horizontų, kur važiavimo sąlygos paprastai būtų nepakeliamos. Galite pasitikėti KLIM – tai geriausių motociklinių aprangų gamintojas pasaulyje.