Enduro Lithuania

Viena iš pirmųjų pradėjo organizuoti plačiajai enduro bei keturračių bendruomenėms įvairaus pobūdžio renginius, varžybas bei treniruočių stovyklas. Dar 2007 metais startavo šiuo metu didžiausiomis Pabaltijo šalyse tituluojamos bekelės varžybos – “Enduro rally” (ankstesnis pavadinimas – “Ištvermės ralis”). Šios varžybos gavo daugybę titulų dėl jų populiarumo ir dalyvių gausos. Paskutiniaisiais metais dalyvių skaičius viršija net 300, tad jau daug metų jos įvardijamas kaip pačios didžiausios enduro varžybos Lietuvoje.

Varžybų logotipo evoliucija:

ištvermes ralisenduro rally 2011enduro rally

Didžiulį populiarumą turėjo šou renginys ekstremalaus stiliaus gerbėjams – “Enduro Lithuania Rodeo”. Tradiciškai kovos vykdavo smėlio karjere netoliese kelio Trakai-Vievis, kuriame žiūrovų susirinkdavo arti 2000. Renginį parėmus “Red Bull” kovos išaugo iki kito lygio: nuo tada pradėta naudoti specialias rampas, o prie “gladiatorių” prisijungė Lietuvoje ekstremaliais triukais pagarsėjęs Aurimas Krukauskas. Šiuo metu šis renginys yra pristabdytas.
Varžybų logotipo evoliucija:
rodeoenduro rodeo

Enduro Lithuania komanda plėtojo ir tradicinius Cross Country Lietuvos čempionatus, kuriems buvo sukurta profesionali enduro trasa – “Crazy Ferma”. Čia taip pat buvo realizuotas ir naujas Pabaltyje pasirodęs “Enduro Sprint” formatas, kuris apjungė ne tik 6 km trasą, bet ir vietines apylinkes, taip papildžius atstumą virš 20 km.
cross countryes14 enduro sprint

Lietuvoje, po 22 metų pertraukos, 2010 metais sugrįžo trial‘as: suorganizuotos pirmosios varžybos, kurios tą kartą buvo apjungtos su “Enduro Lithuania Rodeo” šou renginiu. Enduro Lithuania komanda dar 3 metus rengė Pabaltijo čempionatus, o 2014 metais perleido šią užduotį motyvuotai komandai iš Žagarės. Po to buvo organizuojamos tik savaitgalinės enduro/trial stovyklos, į kurias kviečiami trial specialistai iš Latvijos.

enduro trial

2011 metais moto turistų pasauliui buvo sukurta “Enduro ralio” alternatyva – “Mototourism Rally”. Tai – renginys, pritaikytas turistų pažintiniams poreikiams. Renginio ilgalaikė vizija – suburti trijų šalių moto turistų bendruomenę bendram projektui, kuris paminėtų Baltijos kelią, todėl neatsitiktinai varžybos vyksta priešpaskutinį rugpjūčio šeštadienį. Šiuo metu projektas turi tam specialiai suburtą stiprią organizacinę komandą, sukurta ir oficiali renginio svetainė: www.mototourism-rally.lt
Varžybų logotipo evoliucija:

mototourism rally

Pats sėkmingiausias žiemos projektas, sukurtas plačiausiais bekelės gerbėjų bendruomenei, neleido „užkonservuoti“ mototechnikos garažuose žiemos miegui. „Pažink miegančios Lietuvos gamtą“ bei „Pabūk bendraminčių rate“ formatai sudomino ir gausybę keturratininkų, kurių įkvėpėjas Remigijus Gančierius pakėlė projektą į dar aukštesnį lygį. Jo dėka BEKELĖS TURŲ maršrutai tapo unikalūs, apimantys ištvermę bei gražias vietoves. Tradiciškai kiekvieną žiemą vyksta trys bekelės turų etapai skirtinguose Lietuvos regionuose.

bekelės turai

Gausybė projektų, nuveiktų darbų, sukaupta patirtis padeda suprasti, kas yra geriausia, ko reikia pirmiausia žmogui, norinčiam turiningai praleisti laiką. Visas emocijas smagiausia patirti gyvai arba bent jau pamatyti mūsų fotografų užfiksuotas akimirkose ir patalpintose galerijoje: užeiti

Idėjų autorius Paulius Albertavičius

MŪSŲ PASLAUGOS

  • TURAI

    - pusdienio bei dienos enduro turai po Lietuvą.

  • PAMOKOS

    - pradedančiųjų bei pažengusiųjų mokymas.

  • EKSPEDICIJOS

    - kelių ar daugiau dienų turai su nakvynėmis.

PREKINIAI ŽENKLAI