Diena: rugsėjo 17, 2017

Geriausi iš geriausių

Artėjant jubiliejiniam enduro raliui pateikiame daugiau malonių žinių. Aktualiausia visiems tai, kad enduro ralis šiais metais sudomino enduro pasaulyje gerai žinomus ir bene stipriausius sportininkus kaip Arūnas Gelažninkas, kuris su Andriumi Mitkevičiumi mes iššūkį gerai pažįstantiems RALLY RAID formatą Tadą Barkų su Mindaugu Daugėla. O taip pat pirmojo etapo nugalėtojams Raimundui Machrov bei Nikolaj Andrusov, kurie tik šiais metais atėjo ir iš karto pasiėmė maksimumą.

Pakalbinome vieną iš jų užduodami mums aktualų klausimą. Kodėl nusprendė išbandyti enduro ralį?
Pasak daugkartinio Lietuvos motokroso ir enduro čempiono Arūno Gelažninko, jau kelis pastaruosius metus jis galvojo išmėginti ralio formato varžybas, bet vis nepavykdavo… Tad šiemet pagaliau nusprendė tai padaryti. “Tad kur geriau, jei ne Pabradės jubiliejiniame rally 🙂” – šyptelėjo čempionas. “Kas dar ateityje motyvuotų? Tai galbūt sudalyvauti dar rimtesniuose aukšto lygio raliuose ar galų gale “Dakaro ralyje”, bet nuo kažko reikia pradėti ir , manau, kad šios varžybos – tai puikus startas! Bus galima išmėginti save ir pažiūrėti, kaip seksis”.
Jisai startuos komandoje kartu Andriumi Mitkevičiumi HARD klasėje su “aštriais” KTM motociklais.

Trumpai sakant, jaučiame ir dar labiau jusime intrigą tarp šių vyrų, tačiau ką kalbėti apie tikėtinas naujienas iš stiprių sportininkų iš Latvijos. Tad laukiame nesulaukiame starto linijoje sutikti stipriai nusiteikusius laimėti sportininkus ir pasiektus geriausius rezultatus per visus dešimt ralio metų. Stipriausieji išsiveš VOSTOK – EUROPE laikrodžius, generalinio rėmėjo DEVOLD įsteigtus sporto ir laisvalaikio pasauliui skirtus produktus bei MOTOSHOP atstovaujamus tepalus SILKOLENE.

Papildoma įskaita HARD klasėje

Šiais metais didžiausią ir aštriausią HARD enduro klasę papildė puiki naujiena, kuri tikėtina, kad pritaps ir bus visada: nuo šiol bus paskelbti laimėtojai HOBBY įskaitoje. Visi turėtų sutikti, kad to reikėjo seniai, kada ralis sudomino profesionalius sportininkus, o pati klasė tapo gausiausia iš visų.

 

Pasikeitimai trasoje

Viskas keičiasi, atsinaujina, tad šiais metais dalyviai pajus naujienas jau atsistoję prie pat RALLY starto linijos. Smėlynuose suformuotas apšilimo ratas prieš pirmąjį spec. ruožą bus kaip tik vietoje tiek dalyviams, tiek žiūrovams. Keisis ir abiejų spec. ruožų konfigūracijos, ilgasis orientacinis maršrutas bus tikrai nenuobodus, bet tuo pačiu ne toks purvinas, kaip praėjusiais metais. ATV utility klasės stipriausiems bus pasiūlyta išbandyti gerves tam, kad uždirbti bonusus.

Enduro Lithuania

Peržiūrėti