Registruotis

true

Kaip atlikti registraciją?

  1. Pasirinkite “Vairavimo įgūdžiai”
  2. Užpildykite asmens duomenis
  3. Pasirinkite “Pageidaujama data”
  4. Pasirinkite “Pageidaujamas motociklas”
  5. Susipažinkite su taisyklėmis
  6. Išsiųskite registraciją

*Jei norima pasikeisti pramogą arba jos laiką, pasirinkite, kad “Pageidaujamas motociklas” laukelis būtų tuščias. Kai jis yra tuščias, tik tada galima koreguoti “Pageidaujama data” pasirinkimus.

Pasirinkti/rezervuoti motociklai pasinaikina iš sąrašo, tad ieškant tinkamo motociklo pasitikrinkite kitas datas.

Jeigu nerandate Jums tinkamos datos arba turite savo grupę, kreiptis: +370 686 51793 arba info@endurolithuania.com

Labai svarbu!

Pamokos paslauga teikiama asmenims nuo 5 m. Pasiimti su savimi tvirto audinio kelnes (tinka džinsai, …). Trasos teritorijoje vairuotojo teisės nėra būtinos. Paslaugas atliekame visus metus (išskyrus lapkritį-gruodį) bet kokiomis oro sąlygomis (išskyrus per gausų lietų). Pramogos gavėjas privalo palikti 50 Eur užstatą, kuris yra grąžinamas jeigu nebuvo padaryta technikai žala. Tai aktyvi pramoga, todėl turintys fizinių negalių, negali dalyvauti. Maksimalus dalyvio svoris negali viršyti 120 kg. Ekstremalios pramogos metu galima rizika sveikatai, sužalojimai, todėl saugokite save ir kitus. Dalyvis privalo turėti su savimi asmens dokumentą.

Turų paslauga teikiama asmenims nuo 16 m. visus metus bet kokiomis oro sąlygomis. Turo maršrutas, data bei laikas tvirtinamas individualiai, tik susiformavus pilnai grupei (4 ir daugiau asmenų). Turo dalyvis privalo palikti 50-100 Eur užstatą, kuris yra grąžinamas, jeigu nebuvo padaryta žala technikai. Tai aktyvi pramoga, todėl turintys fizinių negalių, negali dalyvauti. Maksimalus dalyvio svoris negali viršyti 120 kg. Turo metu galima rizika sveikatai, sužalojimai, todėl saugokite save ir kitus.