Registruotis

true

Kaip atlikti registraciją?

  1. Pasirinkite “Pageidaujama pramoga”
  2. Užpildykite asmens duomenis
  3. Pasirinkite “Pageidaujama data”
  4. Pasirinkite “Pageidaujamas motociklas”
  5. Susipažinkite su taisyklėmis
  6. Išsiųskite registraciją

*Jei norima pasikeisti pramogą arba jos laiką, pasirinkite, kad “Pageidaujamas motociklas” laukelis būtų tuščias. Kai jis yra tuščias, galima koreguoti “Pageidaujama pramoga” ir “Pageidaujama data” pasirinkimus.

Jeigu nerandate Jums tinkamos datos arba turite savo grupę, kreiptis: +370 616 21788 arba registracija@endurolithuania.com

Labai svarbu!

Pamokos paslauga teikiama asmenims nuo 14 m. Pasiimti su savimi tvirto audinio kelnes (tinka džinsai, …). Trasos teritorijoje vairuotojo teisės nėra būtinos. Paslaugas atliekame visus metus bet kokiomis oro sąlygomis. Pramogos gavėjas privalo palikti 50 Eur užstatą, kuris yra grąžinamas jeigu nebuvo padaryta technikai žala. Tai aktyvi pramoga, todėl turintys fizinių negalių, negali dalyvauti. Ekstremalios pramogos metu galima rizika sveikatai, sužalojimai, todėl saugokite save ir kitus. Dalyvis privalo turėti su savimi asmens dokumentą.

Turų paslauga teikiama asmenims nuo 16 m. visus metus bet kokiomis oro sąlygomis. Turo maršrutas, data bei laikas tvirtinamas individualiai, tik susiformavus pilnai grupei (4 ir daugiau asmenų). Turo dalyvis privalo palikti 50-100 Eur užstatą, kuris yra grąžinamas, jeigu nebuvo padaryta žala technikai. Tai aktyvi pramoga, todėl turintys fizinių negalių, negali dalyvauti. Turo metu galima rizika sveikatai, sužalojimai, todėl saugokite save ir kitus.