Papildoma informacija

 • 2024-06-22

  KTM Adventure Joninių ekspedicija po Latviją

  KTM ADVENTURE EKSPEDICIJA 2024 – tai specialiai KTM savininkams subalansuota, tačiau visų motociklų markių „vadeliotojams“ skirta nuotykinė ekspedicija, kurios metu per dvi dienas pažinsime pačius įdomiausius Lietuvos ir Latvijos kelius ir takelius.

  • 9:00
  Registruotis

KTM Adventure Joninės Latvijoje

Joninės šiemet bus ypatingos – KTM Adventure ekspedicijos maršrutas traukia į Kuržemę (Latvijoje), kur pasitiksime ilgiausia metų dieną. Trims klasėms (Adventure/Soft/Hard) paruošti nesunkūs maršrutai startuos Mažeikiuose, o įspūdžių kupina diena finišuos Latvijos pajūryje – kursime laužą ir nakvosime po žvaigždėtu dangumi. Sekmadienį pajudėsime atgal link starto vietos, o norintys galės prie jūros pasilikti ir iki pirmadienio – juk laisvadienis! Taip pat laukiamos ir dalyvių šeimos – ilgasis savaitgalis visiems nusimato nepamirštamas!

Dalyvius lydintis serviso automobilis ne tik gabens visiems netikėtumams reikalingas dalis, bet ir pakaitinį motociklą bei dalyvių nakvynei reikalingus daiktus.
 

Ekspedicijos data: birželio 22-23 d. 
Startas/finišas: Mažeikiai
Trukmė: 2 dienos, 1-2 naktys
Atstumas: per abi dienas iki 300 km.
Nakvynė:  laukinis kempingas, palapinės arba kemperiai
Klasės: Adventure, Soft enduro, Hard enduro
Maršrutas: miško keliai, neišvengsime žvyrkelių. Hard klasei pasunkinti šunkeliai
Dalyviai: turintys bent jau vidutinius vairavimo įgūdžius enduro/adventure motociklu
Dalyvių skaičius ribotas: max 30, plius artimieji. Privaloma išankstinė registracija!
Kaina: 179 Eur, antrai pusei 20 Eur, vaikams iki 12 metų nemokamai
Įskaičiuota: įsimintinas 2 dienų maršrutas, asistentas su serviso automobiliu, minimalus servisas esant gedimui, maitinimas (pusryčiai, vakarienė), skysčiai kelionei, siurprizai, įvairūs mokesčiai (lankytinų vietų, švaros), parkingas tiek automobiliui (starto vietoje), tiek motociklui (nakvynės vietoje). Neįskaičiuota: kuras, pietūs, stiprūs gėrimai, extra nakvynė (iš vakaro) su pusryčiais ir vakariene Pauliankos “Pakalnėje” (49 Eur)

Žemėlapis

Mūsų rekomendacijos:

 • Pasikviesti savo artimuosius žmones šauniai praleisti savaitgalį Latvijoje. Kad nebūtų nuobodu, duosime kelyje esančių lankomų objektų sąrašą
 • Iš anksto apsispręsti ar nakvosite palapinėje ar kemperyje ir atitinkamai kuo anksčiau išsinuomuoti/rezervuoti jeigu to neturite

Kita: Navigacija nedidelėse grupėse pagal pateiktą kelionės maršrutą (ne mažiau kaip 2 motociklai grupėje, grupes suburti bus galima starto vietoje).

Mūsų partneris

  Važiuodami motociklu nebūtinai turite prarasti ryšį su išoriniu pasauliu. Cardo kompanija motociklininkams siūlų plačią gamą komunikacijos įrangos, padėsiančios akimirksniu susisiekti su kitu motociklininku. Cardo gaminiai Bluetooth ryšiu taip pat susiejami su mobiliaisiais telefonais, navigacinėmis sistemomis ar muzikos grotuvais. Cardo – tai geriausias motociklininkų draugas kelyje.

 

KLIM kuria techniškai tobuliausius drabužius motociklų pasaulyje. Tik supratę esminius įnoringiausių klientų poreikius mes galime pasitelkti pagrindinius savo gabumus – nesiliaujantį inovatyvumą ir technines žinias – ir sukurti bekompromise kokybe besididžiuojančius produktus. KLIM nuolatos ragina savo klientus išplėsti savo komforto zoną iki beribių horizontų, kur važiavimo sąlygos paprastai būtų nepakeliamos. Galite pasitikėti KLIM – tai geriausių motociklinių aprangų gamintojas pasaulyje!

Ekspedicijai mes siūlome išsinuomoti ENDURO motociklus!

Šiuo metu mes siūlome ištvermingus SUZUKI DRZ400E modelius:

 • SUZUKI DRZ400E – 240 eur/2 dienoms

– Už kiekvieną motociklą paliekamas užstatas po 100 eur. Pasirašoma įrangos perdavimo sutartis

Rekomendacijos enduro ekspedicijos dalyviui:

 1. Sintetiniai, puikiai prakaitą išgarinantys, vidiniai rūbai.
 2. Sintetinis plonas flysas, džemperis arba liemenė
 3. Ilgos storos kojinės arba kelios plonos (idealu keli komplektai)
 4. Esant lietingai dienai vandeniui atsparus apsiaustas
 5. Kuprinė, atspari vandeniui
 6. Vanduo
 7. Šokoladas, riešutai, obuolys arba batonėlis

Esant poreikiui ekipiruotės komplektą galite išsinuomoti pas mus:

 1. Krosinis šalmas
 2. Krosiniai akiniai
 3. Pošalmis
 4. Motobatai
 5. Kelio apsaugos
 6. Krosinė kūno apsauga
 7. Alkūnių apsaugos
 8. Striukė
 9. Pirštinės

Neįtraukta: enduro kelnės (tinka tvirto audinio kelnės) ir pirštinės

Kaina: 20 eur/dienai, 30 eur/savaitgaliui

KLIM kuria techniškai tobuliausius drabužius motociklų pasaulyje. Tik supratę esminius įnoringiausių klientų poreikius mes galime pasitelkti pagrindinius savo gabumus – nesiliaujantį inovatyvumą ir technines žinias – ir sukurti bekompromise kokybe besididžiuojančius produktus. KLIM nuolatos ragina savo klientus išplėsti savo komforto zoną iki beribių horizontų, kur važiavimo sąlygos paprastai būtų nepakeliamos. Galite pasitikėti KLIM – tai geriausių motociklinių aprangų gamintojas pasaulyje.