Papildoma informacija

 • 2023-06-10

  KTM Adventure ekspedicija 2023 po Latviją

  KTM ADVENTURE EKSPEDICIJA 2022 – tai specialiai KTM savininkams subalansuota, tačiau visų motociklų markių „vadeliotojams“ skirta nuotykinė ekspedicija, kurios metu per dvi dienas pažinsime pačius įdomiausius regiono kelius ir takelius.

  • 9:00
  Registruotis

KTM ADVENTURE ekspedicija

Trečioji šių metų KTM Adventure ekspedicja, vyksianti birželio 10-11 dienomis, bus išskirtinė. Ir toliau "lukštensime" Latvijos regioną, arčiausiai prisišliejusį prie Šiaurės Lietuvos - Žiemgalą. Faktas, kad mūsų tikslas bus didžiausia šalies upė Daugava ir ant jos kranto vis dar stūksanti Kuoknesės pilis.

Renginio maršrutas bus pritaikytas visoms klasėms (Hard/Soft/Adventure) ir vingiuos ne tik per įsimintinus kelius, bet ir unikalius lankomus objektus. 
 

Ekspedicijos data: birželio 10-11 d. 
Startas/finišas: Rokiškio miesto centro aikštė
Trukmė: 2 dienos, 1-2 naktys
Atstumas: per abi dienas iki 350 km.
Nakvynė:  palapinės arba dviviečiai kambariai
Klasės: Adventure, Soft enduro, Hard enduro
Maršrutas: miško keliai, neišvengsime žvyrkelių. Hard klasei pasunkinti šunkeliai
Dalyviai: turintys bent jau vidutinius vairavimo įgūdžius enduro/adventure motociklu
Dalyvių skaičius ribotas: max 45. Privaloma išankstinė registracija!
Kaina: 249 Eur  (-30 eur nakvojantiems palapinėje)
Įskaičiuota: įsimintinas 2 dienų maršrutas, asistentas su serviso automobiliu, minimalus servisas esant gedimui, pilnas maitinimas (pusryčiai, dveji pietūs, paprasta ir iškilminga Chill&Grill vakarienė), skysčiai kelionei, siurprizai, įvairūs mokesčiai (lankytinų vietų, švaros), parkingas tiek automobiliui (starto vietoje), tiek motociklui (nakvynės vietoje). Neįskaičiuota: kuras, stiprūs gėrimai, extra nakvynė su pusryčiais Rokiškyje iš vakaro 

Marškinėliai: aukštos kokybės ekspedicijos marškinėliai 20 eur

Kita: Navigacija nedidelėse grupėse pagal pateiktą kelionės maršrutą (ne mažiau kaip 2 motociklai grupėje, grupes suburti bus galima starto vietoje).

Mūsų partneris

  Važiuodami motociklu nebūtinai turite prarasti ryšį su išoriniu pasauliu. Cardo kompanija motociklininkams siūlų plačią gamą komunikacijos įrangos, padėsiančios akimirksniu susisiekti su kitu motociklininku. Cardo gaminiai Bluetooth ryšiu taip pat susiejami su mobiliaisiais telefonais, navigacinėmis sistemomis ar muzikos grotuvais. Cardo – tai geriausias motociklininkų draugas kelyje.

 

KLIM kuria techniškai tobuliausius drabužius motociklų pasaulyje. Tik supratę esminius įnoringiausių klientų poreikius mes galime pasitelkti pagrindinius savo gabumus – nesiliaujantį inovatyvumą ir technines žinias – ir sukurti bekompromise kokybe besididžiuojančius produktus. KLIM nuolatos ragina savo klientus išplėsti savo komforto zoną iki beribių horizontų, kur važiavimo sąlygos paprastai būtų nepakeliamos. Galite pasitikėti KLIM – tai geriausių motociklinių aprangų gamintojas pasaulyje!

Ekspedicijai mes siūlome išsinuomoti ENDURO motociklus!

Šiuo metu mes siūlome ištvermingus SUZUKI DRZ400E modelius:

 • SUZUKI DRZ400E – 220 eur/2 dienoms

– Už kiekvieną motociklą paliekamas užstatas po 100 eur. Pasirašoma įrangos perdavimo sutartis

Rekomendacijos enduro ekspedicijos dalyviui:

 1. Sintetiniai, puikiai prakaitą išgarinantys, vidiniai rūbai.
 2. Sintetinis plonas flysas, džemperis arba liemenė
 3. Ilgos storos kojinės arba kelios plonos (idealu keli komplektai)
 4. Esant lietingai dienai vandeniui atsparus apsiaustas
 5. Kuprinė, atspari vandeniui
 6. Vanduo
 7. Šokoladas, riešutai, obuolys arba batonėlis

Esant poreikiui ekipiruotės komplektą galite išsinuomoti pas mus:

 1. Krosinis šalmas
 2. Krosiniai akiniai
 3. Pošalmis
 4. Motobatai
 5. Kelio apsaugos
 6. Krosinė kūno apsauga
 7. Alkūnių apsaugos
 8. Striukė
 9. Pirštinės

Neįtraukta: enduro kelnės (tinka tvirto audinio kelnės) ir pirštinės

Kaina: 20 eur/dienai

KLIM kuria techniškai tobuliausius drabužius motociklų pasaulyje. Tik supratę esminius įnoringiausių klientų poreikius mes galime pasitelkti pagrindinius savo gabumus – nesiliaujantį inovatyvumą ir technines žinias – ir sukurti bekompromise kokybe besididžiuojančius produktus. KLIM nuolatos ragina savo klientus išplėsti savo komforto zoną iki beribių horizontų, kur važiavimo sąlygos paprastai būtų nepakeliamos. Galite pasitikėti KLIM – tai geriausių motociklinių aprangų gamintojas pasaulyje.