Papildoma informacija

 • 2022-07-22

  KTM Adventure ekspedicija 2022 po Latviją

  KTM ADVENTURE EKSPEDICIJA 2022 – tai specialiai KTM savininkams subalansuota, tačiau visų motociklų markių „vadeliotojams“ skirta nuotykinė ekspedicija, kurios metu per dvi dienas pažinsime pačius įdomiausius regiono kelius ir takelius.

  • 9:00
  Registruotis

KTM ADVENTURE ekspedicija

Trečioji šių metų KTM Adventure ekspedicja, vyksianti liepos 22-24 dienomis, bus išskirtinė. Ne vien dėl to, jog pirmą kartą vyksime už Lietuvos ribų (aplankysime Latvijos Daugpilio regioną), tačiau ir dėl unikalios lokacijos, kur bazuosimės, startuosime ir finišuosime. Tai Zarasų mieste, ežero saloje įsikūręs vandenlenčių parkas. Paimkite kartu ir šeimas – kol mes važiuosime, artimieji galės iš arčiau susipažinti su unikaliu Zarasų kraštu!

Renginio maršrutas bus pritaikytas visoms klasėms (Hard/Soft/Adventure) ir vingiuos ne tik per įsimintinus kelius, bet ir unikalius lankomus objektus, tokius kaip tankų ar motociklų skulptūrų muziejai.
 

Ekspedicijos data: liepos 22-24 d. 
Startas/finišas: WakeInn vandenlenčių parko kempingas, Zarasai
Trukmė: 2 dienos, 2 naktys
Atstumas: per abi dienas iki 320 km.
Nakvynė:  palapinės arba nameliai (extra 40 eur/asm)
Klasės: Adventure, Soft enduro, Hard enduro
Maršrutas: miško keliai, kvartalinės, neišvengsime žvyrkelių. Hard klasei pasunkintas variantas
Dalyviai: turintys bent jau vidutinius vairavimo įgūdžius enduro/adventure motociklu
Dalyvių skaičius ribotas: max 60. Privaloma išankstinė registracija!
Kaina: 219 Eur  (bazinis), 249 Eur (VIP paketas)
Įskaičiuota: įsimintinas 2 dienų maršrutas, asistentas su serviso automobiliu, minimalus servisas esant gedimui, pilnas maitinimas (dveji pusryčiai, dveji pietūs, paprasta ir iškilminga Chill&Grill vakarienė), skysčiai kelionei, siurprizai, kempingo mokesčiai (už jūsų palapinės vietą, švarą, parkavimą), parkingas tiek automobiliui (starto vietoje), tiek motociklui (nakvynės vietoje). Neįskaičiuota: nakvynė nameliuose (plius 40 eur už dvi nakvynes), vandens pramogos, kuras, stiprūs gėrimai

VIP paketas: aukštos kokybės ekspedicijos marškinėliai, motociklo techninė apžiūra nakvynės vietoje.

ŠEIMA: antrai pusei 119 eur mokestis, vaikams iki 12 metų nemokamai. Aplinkui daugybė pramogų, nuo vandens iki Zarasuose privingiuotų turistinių maršrutų. Įskaičiuota: maitinimas (dveji pusryčiai, paprasta ir iškilminga Chill&Grill vakarienės), siurprizai, kempingo mokesčiai (už jūsų palapinės vietą, švarą, parkavimą). Neįskaičiuota: nakvynė nameliuose (plius 40 eur už dvi nakvynes), pietūs, vandens pramogos

Kita: Navigacija nedidelėse grupėse pagal pateiktą kelionės maršrutą (ne mažiau kaip 2 motociklai grupėje, grupes suburti bus galima starto vietoje).

Mūsų partneris

  Važiuodami motociklu nebūtinai turite prarasti ryšį su išoriniu pasauliu. Cardo kompanija motociklininkams siūlų plačią gamą komunikacijos įrangos, padėsiančios akimirksniu susisiekti su kitu motociklininku. Cardo gaminiai Bluetooth ryšiu taip pat susiejami su mobiliaisiais telefonais, navigacinėmis sistemomis ar muzikos grotuvais. Cardo – tai geriausias motociklininkų draugas kelyje.

 

KLIM kuria techniškai tobuliausius drabužius motociklų pasaulyje. Tik supratę esminius įnoringiausių klientų poreikius mes galime pasitelkti pagrindinius savo gabumus – nesiliaujantį inovatyvumą ir technines žinias – ir sukurti bekompromise kokybe besididžiuojančius produktus. KLIM nuolatos ragina savo klientus išplėsti savo komforto zoną iki beribių horizontų, kur važiavimo sąlygos paprastai būtų nepakeliamos. Galite pasitikėti KLIM – tai geriausių motociklinių aprangų gamintojas pasaulyje!

Ekspedicijai mes siūlome išsinuomoti ENDURO motociklus!

Šiuo metu mes siūlome ištvermingus SUZUKI DRZ400E modelius:

 • SUZUKI DRZ400E – 180 eur/2 dienoms

– Už kiekvieną motociklą paliekamas užstatas po 100 eur. Pasirašoma įrangos perdavimo sutartis

Rekomendacijos enduro ekspedicijos dalyviui:

 1. Sintetiniai, puikiai prakaitą išgarinantys, vidiniai rūbai.
 2. Sintetinis plonas flysas, džemperis arba liemenė
 3. Ilgos storos kojinės arba kelios plonos (idealu keli komplektai)
 4. Esant lietingai dienai vandeniui atsparus apsiaustas
 5. Kuprinė, atspari vandeniui
 6. Vanduo
 7. Šokoladas, riešutai, obuolys arba batonėlis

Esant poreikiui ekipiruotės komplektą galite išsinuomoti pas mus:

 1. Krosinis šalmas
 2. Krosiniai akiniai
 3. Pošalmis
 4. Motobatai
 5. Kelio apsaugos
 6. Krosinė kūno apsauga
 7. Alkūnių apsaugos
 8. Striukė
 9. Pirštinės

Neįtraukta: enduro kelnės (tinka tvirto audinio kelnės)

Kaina: 20 eur/dienai

KLIM kuria techniškai tobuliausius drabužius motociklų pasaulyje. Tik supratę esminius įnoringiausių klientų poreikius mes galime pasitelkti pagrindinius savo gabumus – nesiliaujantį inovatyvumą ir technines žinias – ir sukurti bekompromise kokybe besididžiuojančius produktus. KLIM nuolatos ragina savo klientus išplėsti savo komforto zoną iki beribių horizontų, kur važiavimo sąlygos paprastai būtų nepakeliamos. Galite pasitikėti KLIM – tai geriausių motociklinių aprangų gamintojas pasaulyje.