Papildoma informacija

  • 2022-10-08

    KTM Adventure Ekspedicija “NEMUNO ir NERIES vingiais”

    Spalio 9-10 dienomis organizuojame KTM Adventure Ekspediciją, kurios metu per 2 dienas aplankysime 4 Lietuvos regionus.

    • 8:00
    Registruotis

KTM ADVENTURE ekspedicija „NEMUNO IR NERIES VINGIAI“

IŠŠŪKIO vardo verta ekspedicija, kurioje bus gauti visi atsakymai. Dalyviams nebebus siūloma rinktis pasunkintus ar palengvintus ruožus, jiems bus pasiūlyta įveikti tiesiog kuo daugiau kilometrų. Kaip mes sakome, visi kilometrai bus Jūsų!

Be ištvermės išbandymų dalyviams bus tikras malonumas pamatyti mūsų gražius 4 regionus, kuriuos taip šauniai yra padalinusios Nemuno ir Neries upės. Didžioji dalis bendruomenės stipriai nustebs atradę naujų ruožų, kaip pvz. Nemuno delta arba nesibaigiantis kalvotas ir vingiuotas dujotiekis.

KTM ADVENTURE EKSPEDICIJA 2022 – tai specialiai KTM savininkams subalansuota, tačiau visų motociklų markių „vadeliotojams“ skirta nuotykinė ekspedicija, kurios metu per dvi dienas pažinsime pačius įdomiausius mūsų krašto kelius ir takelius.

Maršrute pasitaikys įvairaus grunto atkarpų, tačiau neįveikiamų ruožų nebus. Suskirstyti dalyviai į tris klases galės išbandyti savo gebėjimus bei motociklo pravažumo galimybes ir tuo pat metu pasimėgauti išskirtiniais gamtos vaizdais.

Po kelionės dalyviams rekomenduosime atsipalaiduoti SPA, skaniai pavalgyti ir pavakaroti su mūsų svečiais iš 1000 WOW Alma ir Audriumi. O sekmadienį ryte – pusryčiai ir vėl į trasą! Finišas yra ten, kur buvo ir startas. Greitesnis tempas ir iki 17 val. visi kartu jau nulipsime nuo savo ekspedicijos žirgų.

Ekspedicijos data: spalio 8-9 d. 
Startas/finišas: kavinė Medeina šalia magistralės Kaunas-Vilnius
Trukmė: 2 dienos
Atstumas: per abi dienas iki 650 km (bus galimybė trumpinti)
Nakvynė:  viešbutis Karpynė, Raseinių raj.
Klasės: Adventure, Soft enduro ir Street klasės
Maršrutas: miško keliai, kvartalinės, neišvengsime žvyrkelių. Street klasei vingiuotas ir įdomus maršrutas 98 proc asfaltu
Dalyviai: turintys bent jau vidutinius vairavimo įgūdžius enduro/adventure motociklu
Dalyvių skaičius ribotas: max 60. Privaloma išankstinė registracija!
Kaina: 219 Eur  (bazinis), 249 Eur (VIP paketas), 99 Eur (keleivis Street klasėje)
Įskaičiuota: įsimintinas 2 dienų maršrutas, asistentas su serviso automobiliu, minimalus servisas esant gedimui, pilnas maitinimas (pusryčiai, dveji pietūs, iškilminga vakarienė), skysčiai kelionei, siurprizai, nakvynė viešbutyje (2-viečiuose kambariuose), SPA, parkingas tiek automobiliui (starto vietoje), tiek motociklui (nakvynės vietoje).
VIP paketas: aukštos kokybės ekspedicijos marškinėliai, motociklo techninė apžiūra nakvynės vietoje.

Neįskaičiuota: kuras, stiprūs gėrimai

Kita: Navigacija nedidelėse grupėse pagal pateiktą kelionės maršrutą (ne mažiau kaip 2 motociklai grupėje, grupes suburti bus galima starto vietoje).

Privaloma išankstinė registracija: https://endurolithuania.com/ekspediciju-registracija  

Dalyvių skaičius ribotas!

Preliminarus pirmos dienos maršrutas (90 proc atitikmuo):