Papildoma informacija

 • 2021-05-28

  Ištvermės turizmo žaidimas “SURINK KODĄ PER 24H”

  I etapas, Vidurio Lietuva

  Iššūkis, reikalaujantis ištvermės, užsispyrimo ir sumanumo. Surask bendražygį ir pirmyn į nuotykius!

   

  • 21:00
  Registruotis

Ištvermės orientacines žaidimas "SURINK KODĄ PER 24H"

Intriguojančiu pavadinimu startuojantis žaidimas kviečia išmatuoti savo galimybių ribas, pažinti savo draugą ir pasikliauti technika. Mes nesiūlome klaidžioti visą parą, mes siūlome išmintingai susiplanuoti savo maršrutą ir logiškai vertinti situacijas bei iššūkius, kurie jūsų laukia. Tai proga parodyti, o gal įrodyti, ką galite, ypač kai šalia pats geriausias komandos partneris.

Pats geriausias maršrutas, nes jūs pats jį susiplanuosite, o užklupusi naktis akivaizdu priduos daugybę emocijų. O mes garantuojame, kad bus tiek daug azarto, kad pamiršite sustoti kavos. Kiekvienas punktas - tai naujai atrastas lankomas turistinis objektas. Jūs patys nustebsite, kad kažkada apie žinojote, nes naktį jis bus visai kitokiame amplua.

Greitis, greitis, greitis, tačiau dalyvius nustebins komandai priskirtas profesionalus sekiklis, fiksuojantis kiekvieną dalyvių klaidą. Sakysite, kad neįmanoma “čyrai” laikytis kelių eismo taisyklių ir tai natūralu, bet kadangi sąlygos visiems vienodos, tai baudos šiame žaidime neatsiejama rezultatų skaičiavimo dalis. Ir laimės tos komandos, kurios sugebės protingai pasirinkti greitį (nepažeidinėti kelių eismo taisyklių) ir tuo pačiu be reikalo neprisukti nereikalingų kilometrų, kurie tiesiog degins jūsų kurą, laiką ir nervus.

SURINKTI KODĄ bus nelengva, ir ne dėl to, kad daug punktų, išbarstytų po didelį plotą, bet labiausiai, kad neteisingai pasirinksite tiesiausią ar greičiausią maršrutą. O ką kalbėti apie kitus iššūkius: naktis, gedimai, nesutarimai naviguojant. Tinkamas pasiruošimas, geras komandos partneris ir sugebėjimas lengviau susidoroti su iššūkiais - tai ir bus tas sėkmės garantas.

Visi dalyviai bus sekami ne tik mūsų partnerio RaceAdmin.eu, bet ir tų, kas prisijungs prie on-line žemėlapio. Tai bus naktis, kurią išgyvens daugybė žmonių, ir nesvarbu, kur jie bus: ar kelyje, ar namuose. Velniškai intriguojanti naktelė!

DATA: gegužės 28 d. (penktadienis)
STARTAS: 21:00 val.
VIETA: poilsiavietė Elektrėnų savivaldybėje
KLASĖS: SOFT enduro, Adventure, ATV
DALYVIAI: komanda iš dviejų narių
ATSTUMAS: 400-600 km
REGISTRACIJA: www.endurolithuania.com/24H

TAISYKLĖS

Pagrindinės sąlygos:

 • Tilpti į laiko normą
 • Surinkti visus taškus pagal gautas koordinates (yra spec. sąlygų)
 • Surinkti kuo mažiau baudų, laikantis kelių eismo taisyklių

Reikalavimai dalyvaujantiems (komandai):

 • GPS imtuvas
 • Mobilus telefonas, galintis fotografuoti
 • Išvestis (pliusas, minusas) sekikliui

Dar daugiau informacijos varžybų taisyklėse: parsisiųsti (jau greitai)

Startinis mokestis: 80 Eur
Nuo 2021-04-29 dieną registracija į varžybas uždaroma

Į startinį taip pat įskaičiuota: maitinimas, šauni stovyklavietė, saugus parkingas, evakuatorius (yra sąlygų), PitStop, rekvizitai, apdovanojimai

Kilus klausimams skambinti:

868638339 Remigijus
861621788 Paulius

Dar daugiau informacijos jau greitai!